Osvetlenie pre rastliny

Predpestovanie priesad

Každý záhradkár vie, aké ťažkosti prináša predpestovanie zeleniny pre jarnú výsadbu:
  • dni koncom zimy sú krátke,
  • slnečného svitu je málo,
  • rastliny sa preto vyvíjajú pomaly, vyťahujú sa.
S pestovacími LED svetlami nepotrebujete vykurovaný skleník ani priestranný parapet na južnom okne - rastliny môžete predpestovať v akomkoľvek priestore s vhodnou teplotou. Správna intenzita, dĺžka svetlej časti dňa a spekrálne zloženie podporujúce rast v počiatočnom vývojovom štádiu rastlín zaistia rýchly, zdravý a kompaktný rast mladých rastlín. Takto vypestované silné mladé rasltiny si takisto veľmi dobre poradia s prechodom do vonkajších podmienok - doba otužovania je kratšia.

Microgreens

Klíčiace rastliny zeleniny obsahujú mnohonásobne vyššie koncentrácie vitamínov, antioxidantov a iných cenných látok, ako dospelá zelenina.
Okrem bežne známej klíčiacej žeruchy je možné vypestovať microgreens mnohých ďalších druhov zeleniny. So správnym osvetlením je proces pestovania microgreens rýchlejší, rastliny sú krásne vyfarbené a silné. Obohaťte svoj jedálniček microgreens farebných reďkoviek, póru, koriandru, slnečnice a iných druhov vypestovaných s LED osvetlením pre rastliny po celý rok.

Rozmnožovanie náročných rastlín

S LED osvetlením pre rastliny ľahšie dosiahnete profesionálne podmienky pre zakoreňovanie odrezkov citlivejších a pomaly zakoreňujúcich rastlín, ktoré v amatérskych podmienkach často zlyháva.
Staňte sa odborníkmi na pestovanie pomaly sa vyvíjajúcich vzácnych rastlín - s LED osvetlením pre rastliny so správnym spektrálnym zložením a správnou intenzitou svetla pre ne vytvoríte optimálne podmienky aj v byte a urýchlite ich vývoj.
LED osvetlenie rastlín

a jeho výhody

  • Vaše rastliny majú bez ohľadu na počasie a ročné obdobie vonku každý deň osvetlenie ideálnej intenzity a spektrálneho zloženia
  • svetlá časť každého dňa je ideálne dlhá pre zdravý rast rastlín
  • vyhnete sa negatívnym vplyvom premenlivého počasia - rastliny s LED pestovacím osvetlením môžete umiestniť v akomkoľvek priestore s vhodnou teplotou
  • Vaše rastliny s LED pestovacím osvetlením netrpia nedostatkom svetla v zime a skoro na jar, nehrozí im prehriatie a vysušenie silným slnkom v lete


Objednať  Kontakt


Osvetlenie pre rastliny

...poskytnite im to správne svetlo

Kontaktujte nás